Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:30
HVA Sydthy
NUGF Viborg
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 734
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
HVA Sydthy
Sallingsund FC
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
HVA Sydthy
Mejdal-Halgård Fodbold
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
HVA Sydthy
Mejdal-Halgård Fodbold
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
HVA Sydthy
Skive IK
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
HVA Sydthy
Linde/Humlum
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
HVA Sydthy
Struer B
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 734
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
HVA Sydthy
Hanstholm IF
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
HVA Sydthy
Mejdal-Halgård Fodbold
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 974
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
HVA Sydthy
Viborg Sdrm. IK
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 734
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
HVA Sydthy
Roslev IK
U10 Drenge B1 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:30
HVA Sydthy
Houlkær FK
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 974
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
HVA Sydthy
Thisted FC
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
HVA Sydthy
Sallingsund FC
U13 Drenge C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
HVA Sydthy
Måbjerg IF
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
HVA Sydthy
Sjørring B
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
HVA Sydthy
Nors B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
HVA Sydthy
Skive IK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
HVA Sydthy
Roslev/Sallingsund
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:30
HVA Sydthy
Oversidder
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
HVA Sydthy
Frøstrup/Hannæs IF
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
HVA Sydthy
Herning KFUM
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
HVA Sydthy
Skive IK
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 12
|